Cırtlakpupe – Komikçi Dükkanı’ndan 6 Kişiye Hediye

Sonunda sıra sevgili Ayça’ya yani Cırtlakpupe – Komikçi Dükkanı‘na da geldi. Neredeyse bir senedir şu yarışmayı yapalım diye konuşuyoruz bir türlü denk gelemedik ve işte sevimli mi sevimli, güzel sanatların tozunu yutmuş, bu şeker annenin, piyasada görmekten bıktığınız birbirini tekrarlayan ürünlerden çok uzak tasarımlarını tanımak ve şanslı kişilerden biri olmak istiyorsanız okumaya devam .) 

Cırtlakpupe – Komikçi Dükkanı hayal dünyanıza eğlenceli bir pencere açıyor. Farklı bakış açısı ve özgün desenleriyle çocuklara ve çocuk ruhlu yetişkinlere masal tadında, el emeğinin naifliğiyle bezenmiş farklı bir dünya sunuyor. Ve bu dünyayı hayallerinizle siz inşa ediyorsunuz .) İster yastık, ister tabak ne dilerseniz… Ayça’nın ürünlere bakarsanız kişiye özel, isim ve temalı tabaklar, yastıklar da tasarladığını göreceksiniz.


Ayça’yı, Cırtlakpupe – Komikçi Dükkanı‘nı tanıyalım. Akademiden mezun, hayal aleminde takılan bi zatımuhterem. Çocuğuyla birlikte içindeki çocuğu serbest bırakan, bıraktıkça da coşan, coşkusu kaleminden akan bir tasarımcı. Kişiye özel, tamamen özgün, resim tadında yastıklar, tabaklar, elbiseler yapmakta kendisi. Her geçen gün de yaptıklarına yeni yeni ciciler eklemekte…

Hediye edilecek ürünler

Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler:


Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.
  1. Cırtlakpupe – Komikçi Dükkanı Facebook sayfasını beğenmeniz. 


  2. Bu yazımın linkini Facebook duvarınızda paylaşmanız. Yazının üstünde beğen butonu var, ona bastığınız zaman Facebook duvarınıza düşecektir.
  3. Bu yazıma şartları yerine getirdiğiniz linklerinizi ekleyerek, İSTİYORUM diye yorum bırakmanız. 
  4. instagram kullanıcıysanız Cırtlakpupe – Komikçi Dükkanı‘nı takibe almanız 

► 21 Kasım 2012’de yorum alanını kapatıp, random.org sitesiyle şartları 1/1 yerine getirenler arasından, belirlenecek olan şanslı altı kişiyi yeni bir yazıyla açıklayacağım.

Herkese bol şans!