Benmayka Aksesuar’dan 7 Kişiye Hediye

Bu sefer aramızdan birinin, sevgisini katarak yaptığı el emeği aksesuarlarından hediye edeceğiz. Sevgili Berran’ın şu sıra elinde bir hayli sipariş olduğu için hediye ettiğimiz ürün çeşitliliğinde pek fazla yastık ekleyemedik ama ilerleyen günlerde yastıklara da yer vereceğiz. 
Öncelikle Berran Alp’i ve Benmayka Aksesuar’ı tanıyalım 

Ben Berran Alp Benmayka tasarımın çizeri. Elim kalem tuttuğu andan itibaren resim çizme tutkusuyla hep iç içe oldum. Çizmek, yaratmak ve tasarlamak benim için tam bir tutku. Moda tasarımı okumayı hayal ederken Hacettepe Üniversitesi’nde mühendislik  okudum ancak içimdeki çizim tutkusu hiç bitmedi. 
Sonunda bu tutkuyu kupa aşkı ile birleştirince kişiye özel kupa tasarımlarım doğdu. İnsanların kalplerindeki, hayallerindeki görüntüleri keyif aldıkları objelerin üstünde görerek mutlu olmalarını sağlamak bu işteki en büyük hedefim. Tasarım yaptığım kişinin hayalini gerçekleştirmek ve sadece ona özel birşeyler yapmak yaptığım işten aldığım zevki bir kat daha artırıyor. 
Şimdilik ev dekorasyonunda kullandığımız ürünler üzerine çizimler yapmakla birlikte, hedeflerim arasında t-shirt ,ayakkabı ve yastık tasarımı yapmak da var. Düğün, doğumgünü, evlilik yıldönümü gibi  organizasyonlarda kişiye özel tasarladığım ürünlerle  bu önemli günlerin hem daha şık hemde  unutulmaz olmasına katkıda bulunmak beni çok mutlu ediyor. İçimde bu çizme arzusu olduğu sürece her obje benim tuvalim olabilir. 
Berran Alp 
Benmayka Aksesuar

Hediye edilecek ürünler

Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler:


Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.
  1. Benmayka Aksesuar Facebook sayfasını beğenmeniz.
  2. Bu yazımın linkini Facebook duvarınızda paylaşmanız. Yazının üstünde beğen butonu var, ona bastığınız zaman Facebook duvarınıza düşecektir.
  3. Bu yazıma e-posta adresinizi yazarak İSTİYORUM diye yorum bırakmanız.

► 20 Aralık 2012’de yorum alanını kapatıp, random.org sitesiyle şartları 1/1 yerine getirenler arasından, belirlenecek olan şanslı altı kişiyi yeni bir yazıyla açıklayacağım.

Herkese bol şans!

NOT: Arzu ederseniz http://instagram.com/benmayka hesabını takibe alabilir, yeni eklenen ürünlerden haberdar olabilirsiniz.