31 Mayıs 2012 Perşembe


Perabutik'ten 5 Kişiye 50 TL'lik Hediye Çeki
Perabutik, 2009 yılında bedava.com olarak başladığı yolculuğuna, yeni yapılanması, yeni sistemi, yeni kampanyalarıyla Perabutik.com olarak devam ediyor.

Perabutik, her gün, sevilen markaların, en yeni, en trend modelleriyle takipçilerine kaliteli, ucuz ve keyifli alışveriş fırsatı sunuyor. Üyelerine %70'e varan indirimler sunan site, üyelerinin diledikleri kampanyalardan, tek sepet imkanı ile alışveriş yapmasını sağlıyor.

Ki bence bu önemli bir olay, mesela ben ürün alırken en sinir olduğum olay, aynı kampanyadan ürün seçme zorunluluğu! Çok saçma bu alımı arttırmaz bilakis alacağım varsa da inadına almam!

Ayrıca 100 TL'nin üzerindeki her alışverişin kargo ücretini de Perabutik.com karşılıyor!

Üstelik TTNET aboneleri de, siteden %30'a varan indirimlerle alışveriş yapabiliyorlar. Perabutik, şimdi ve her gün, dünyaca ünlü Diesel, Converse, Onitsuka Tiger, Jack & Jones, GAP, Only, Levi's, Nike, Puma, Adidas, ROMAN, DKNY, Benetton, D'S Damat, Polo Club.. Gibi yüzlerce markaya, kolay, zahmetsiz, ve ucuza ulaşmanızı sağlıyor.


Yarışma detaylarına geçmeden önce, belirtmek isterim ki; Perabutik'e üye olan herkes Stil Direktörü aracılığıyla çekilişsiz 10 TL hediye çeki kazanıyor. Yalnız bu kural Stil Direktörü için oluşturulan alta eklediğim linkten üye olanlar için geçerli ve çek kullanımı süresi 1 yıl aktif .)

Hatta şununda altını çizeyim; verdiğim linkten üye olan kişiler hem 50 TL çek kazanma şansına sahip, hem de otomatikman ekstra 10 TL'lik 1 yıl geçerli çeke de sahip olacak. Yani şanslı 5 kişi; kişi başına toplamda 60 TL'lik çeke sahip olacak. 50 TL'lik çekler de 1 yıl kullanıma sahip.

Üye olmanız gereken link: http://www.perabutik.com/Davetiye/STDEDAYarışmaya katılmak için yapılması gerekenler:
 1. Perabutik.com'a eklediğim bu linkten üye olmanız: http://www.perabutik.com/Davetiye/STDEDA Buraya yazacağınız yorumda üye olduğunuz e-posta adresinizi yoruma eklemeniz.

 2. Facebook sayfasını beğenmeniz. (Firma yoruma beyan ettiğiniz linkleri kontrol ediyor.)

 3. Bu yazımı Facebook duvarınızda paylaşmanız. (Her yazımın üst kısmında Facebook beğen butonu var, ona bastığınız durumda Facebook duvarınızda otomatikman paylaşmış olursunuz.)

Tüm bunlar bittikten sonra;

Bu yazıma paylaştığınız linkleri de ibraz ederek, yani paylaştım, katılmak istiyorum şeklinde değil; kontrol edebilmemiz için sizin linkleriniz olmalı. Özellikle belirtiyorum ibraz ettiğiniz linkler; fan sayfalarının kendi linkleri değil sizin paylaşımlarınıza dair linkler olmalı...

Yarışmamız; 7 Haziran 2012 günü sona erecek. Şartları 1/1 yerine getirenler ve belirttiğim gibi yorumları eksiksiz bırakanlar arasından; random.org sitesi aracılığıyla çekiliş sonrası kazananları yeni bir yazı olarak sizlere beyan edeceğim.

Yeniden diyelim hepinize bol şans!
Sevgi ve neşe ile kalın .)

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Bonvagon'dan Hediye Çeklerini Kazananlar
KAZANANLARA FİRMA CC'DE OLMAK ÜZERE E-POSTA YOLLADIM ÖNEMLİDİR BİLGİLERİNİZE...

25 Mayıs'ta başlattığımız Bonvagon'dan 6 Kişiye 25'er TL'lik Hediye Çeki kampanyamız sona erdi. Katılan herkese teşekkürler. Az sonra yeni bir yarışma daha başlatacağım bilgilerinize.


Sizlere cevaben yazdığım 1 adet kendi yorumumu da alakasız olarak dahil ettim.

Aktivitemize gelen toplam yorum sayısı 26.
6 alakasız +1 mükerrer = 7 geçersiz yorum.
26 - 7 = 19 doğru yorum.

19 kişi içinden sırasıyla random aracılığıyla kazanan 6 kişi görselde yazıyor.

Kazananlardan her hangi bir bilgi beklemiyorum çünkü yarışmada üye olmanızı beyan ettiğimiz linkten, yorumlara eklediğiniz e-posta adreslerinizi firma kontrol etti ve hesaplarınıza az sonra hediye çekleriniz tanımlanacak.

Unutmadan çekleri belli bir limitte alışveriş yapmanıza gerek kalmadan ne kadarlık ürün alırsanız alın kullanabileceksiniz.Bilgilendirme yazısı olduğu için YORUMA KAPALIDIR.


İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.
►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

29 Mayıs 2012 Salı


Belçika Antwerpen Tatilimizden & Fiske Bar
Mayıs 2012'de Amsterdam'a gitmişken yine iki günlüğüne Belçika yapalım dedik. Bu defa tarihi yerleri, turistik alanları bildiğimiz için Antwerpen'de alışveriş odaklı gezdik. Belçika'da benim için 2010'da gittiğim Namur'un yeri başka. 2010 & 2012 Namur & Antwerpen yazılarıma Belçika etiketinden ulaşabilirsiniz.


Modern mimari olduğu kadar avrupa genelinde geçmişe dair dokular da hala ilk gün ki gibi korunmakta.


Uzak, yakın detayları...


Kolaja dair 2. mağaza şık gibi dursa da; dandik çin malı ürünler satıyorlardı.


Köpek heykeli çok zarifti.


Ah benim güzel botlarım! Amsterdam Sacha'dan kaptım bunları klasiğim taba vazgeçilmezim. Bir ara detaylı kombinlemek lazım bunu da ama yetti yaz gelsin seneye artık.
Bu Scholl'un yeni terlikleri umarım moda olmaz. Evet renkli rahat gibi duruyor ama fazla plastik!


Avrupa klasiği! Vitrinlerde bile bisiklet. Yalnız visualları kimse bu mağazanın diğer şubelerinin vitirinleri de çok güzeldi. Bu arada; vitrin düzenleyenlere visual denir. Altta ki görsel Forever 21'in vitrini ve sadece takı katı. 5 kat falandı düşünün kendimizi kaybettik. Türkiye'ye de gelse yıllar oldu ha bir de Asos ki çok bile geç kaldılar. Bir sürü cici aldım ara ara Stil Pazarı'na ekleyeceğim.


Fotoların bazıları iPhone'la bazıları Canon'la çekildi ortaya karışık olsun yoksa yaz yaz bitmiyor.
İşte en muhteşem yer! Gittiğimiz gece Twitter'dan da yazmıştım. Fiske Bar dünyada en iyi balık restaurantları listesinde. Bu minnacık yer! Eğer yolunuz düşerse kesin gidin, deniz mahsülleri inanılmaz taze ve aromaları müthişti!

Fiske Bar
Adress: Marnixplaats 12, AntwerpenSoğuk ve yağmurlu olmasına rağmen; ki artık sanırım oraların havasını gide gele memlekete de getiridim ama her şeye rağmen güzel günlerde dostlarımızla bir arada olmak gibisi yok.


Ve gecenin sonunda alkol oranı bir şişe whiskye denk Belçika'nın sağlam biralarından tadıp gecemizi sonlandırdık.İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Artis Zoo Amsterdam'da Zürafa Beslediğim Video
Siz hiç Zürafa beslediniz mi? .) Bu muhteşem duyguyu tatmış olduğum için çok şanslıyım. İlk defa bir Zürafa'nın devasa gri dilini gördüm ve elimi yaladı :O Bir sürü yaprak toplamıştım, uyanık köfte yaprakları görünce bana doğru yöneldi ve bir bir hepsini hüpletti! Dili çok sıcak ve pürüzlü. İnanın o an insan iğrenmiyor uzanıp sarılıp öpesi geliyor .)

Zürafa, karada yaşayan en uzun boylu memeli. Yerden yüksekliği 4-5 metredir. Ağaç yaprakları ve filizlerle beslenir. Ömrü: 25-30 yıl. İki türü vardır. Lekeli zürafa (G.camelopardalis), Ağlı zürafa (G.reticulata). Daha neler var neler. O kadar belgesel izlemiş olmama rağmen bilmediğim ne çok şey varmış. Ben okurken çok keyiflendim isterseniz buradan okuyabilirsiniz.Artis Royal Zoo Amsterdam'da kesinlikle görülmesi gereken yerlerden biri. 1838'den beri var! Giriş için 30 avro bayılırken yahu çok değil mi diyorsunuz ama sonra her kuruşuna değer diyorsunuz. En alta video ekledim 300'den fazla poz çekmişim. Sadece böcek türevlerini görmeye dayanamadım doğal olarak videoda içiniz kalkacak bir canlı yok. Keyifle izleyebilirsiniz efem!

Hoş imkan olsa her canlı doğada yani evinde yaşasa! Kafeslere konmasa ama işte insan bu tarz bir hayvanat bahçesi görünce şükrediyor. Neden derseniz; kim bilir kaç dönüm alan ayrılmış yani her hayvan doğal ortamı gibi olmasa bile biraz olsun özgürce yaşıyor ve çok iyi bakılıyor.İşte bahsettiğim hüpletme anı ve devasa gri dili!


Hayvanlar; yanınızdan özgürce totolarını devire devire geçebiliyor. Bizim gariban Darıca Hayvanat Bahçesi veya Ankara Hayvanat Bahçesi gibi bakımsız ve hayvan türleri az değil. En önemlisi leş gibi kokmuyor! Hayvanların kafesleri ve yemek yedikleri kaplar leş değil!


Yalnız tek beğenmedim yer; akvaryum bölümüydü. Sinagapur Sentosa Adası'ndan sonra haliyle bir çok akvaryum yetersiz kalıyor. Aklınızda olsun Singapur'a giderseniz Sentosa Adası'na uğramadan dönmeyin! Linki ekledim siteyi didiklerseniz bana hak vereceksiniz.


Adet yerini bulsun araya kombini de ekleyelim.

* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Eşofman Gap Amerika
T-Shirt Lacoste Fransa
Gözlük Armani İstanbul
Saat Rolex Datejust İstanbul
Ayakkabı New Balance Ankara


Dediğim gibi; videoda içiniz kalkacak bir canlı yok. İnanılmaz olan; kelebeklerin kozasından çıkış dönemlerini, meyveleri nasıl kemirdiklerini, devasa gorili, kardeş kardeş elini maymun arkadaşına atmış diğer maymunu, penguenleri, flamingoları, lamaları, develeri, aslanları, panterleri, bir sürü deniz canlısını, papağanı, kuşları, timsahı, zebraları, yeni doğan fil yavrusunu ve çeşit çeşit bir sürü hayvanı bu videoda izleyeceksiniz. Arka fona da mis gibi kült; Eagles - The Hotel California ekledim arkanıza yaslanın uzun bir video 7dk. kadar ama sıkılmayacağınıza adım gibi eminim. İyi seyirler efenim .)

Unutmayın en iyi dost 4 ayaklı olandır!

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

28 Mayıs 2012 Pazartesi


Stil Direktörü & Ojeli Parmaklar @ Bebek Mangerie
Ha ha hha .)) Pozlara gel pozlara! Bazen düşünüyorum da; blogu olmayan ama bizleri okuyanlar böyle pozlarımıza nereleriyle gülüyorlardır... Kim bilir? .) Kimi güler, kimi ulen ne şeker ne rahat kadın der, kimi Allah akıl fikir versin der, kimi al ye der, kimi bağrıma bassam seni az der, yani der oğlu der .)

Ama Edi ne yapar? Kim ne derse desin hayatını yaşar .) Seven sever, sevmeyen sevgimden mahrum kalır .) Bu kadar da kendimi severim işte! Şımarma değil bu kendini sevme. Ne demiştim geçen sene; "Her sabah aynada kendi yanağımdan makas alırım." Size de tavsiye etmiştim, yine altını çiziyorum, siz sizi sevin ki; el de sevsin değer bilsin canlar.
İçine anne kaçmış insanı artık hepiniz tanıyorsunuz .) Arada tatillere kaçarız, ben O'na kaçarım, O bana kaçar, Yaşar nerede biz orada takılırız. Bu yaz benim toto yer görürse yeni atraksiyonlar planlayacağız bakalım artık rüzgar nereye eserse.İçine anne kaçanım, yine sanırım konser vardı da onun için mi gelmişti, benim hasretim mi delirtmişti kıymetlimi anımsamıyorum ama Mart ayında atta yaptığımız bir güne dair kareler.


Kıpraşmadan duramam adlı çalışmamız .)

Ve malum aylardan Mart, kolaja dair 2. karede gözüm yine çiftleşen kedilerde.


Bu kare; bizim kuşağın popüler isimlerinden biri olan, Levent Yüksel'in İstanbul isimli parçasına gelsin. Haydi hep beraber dinleyelim a dostlar!

Saçlarını dağıtır rüzgar
Yeditepe üzerinden
Hatıralar tarihin küllerini savurur
Kadın gibi, kısrak gibi sarılayım gel ince beline
Yarim İstanbul gel öpeyim gerdanından...


Diyorum ya; poz verince kasılıyorum, hale bakın hele yandan çeker Edi .)
Sanırsın ki taş taşıyorum!
Niye sağa yalpalamışsam artık .))


Ah İstanbul hele Bebek'te manzaranın tadı bambaşka! Daha önce de yazdığım Bebek'te Kafamda Gerçek Tavşan & Trendyol Röportajım başlıklı yazımda sizlere bahsettiğim favori mekanlarımdan biri olan Mangerie Bebek'e hala gitmediyseniz bir an evvel uğrayın derim. Yemekleri de şahanedir, ortamı da!

Sizlere Barcelona tatilimize dair, Mercat de La Boqueria - Benvinguts / Barcelona Pazarı yazımda verdiğim Sangria tarifi dışında TR'de en güzel Sangria'yı bence onlar yapıyor. Ayrıca balık burgeri de şahanedir. Dedim ya mekanın kendine güveni var, menüde olan leziz yemeklerin tariflerini sitede de paylaşıyorlar!

Yıllardır tadımından en keyif aldığım, alkol oranı düşük içkilerden biri olan blushı da öneririm. Hoş son iki senedir ikoncanlar blush içmeyi moda sanıyor ama kadeh tutmayı bilmiyorlar o da ayrı olay .) Eğer şarap veya blush içiyorsanız; kadeh sapından tutulur, altta Yeşo'mun tuttuğu gibi, benim tuttuğum stili ise; sıcak içmeyi sevenler tercih eder. Vücut ısısı malum avuç içi alkolu ısıtır biraz daha erken etki eder. Bu da ufak bir anektod olsun.


Son aylarda moda olan kimisinin armwar dediği, kimisinin armparty dediği ne bulduysam takarım modası .OBenim yadigar klasiğim Guess Pasha biz gençken ne modaydı be hey gidi hey!
Kombin detaylarını topluca alta ekledim.


* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *

Etek bebe İtalya
Bluz Zara Amsterdam
T-Shirt Zara İstanbul
Mont Mango İstanbul
Gözlük Cartier İstanbul
Botlar Shoe Tek İstanbul
Çorap H&M Amsterdam
Çanta Louis Vuitton Damier Canvas Speedy Paris
Saat Guess Pasha İstanbul -orta okuldan kalma yadigar
Kedili kuşlu kolye Happy Pets serisinden So CHIC İstanbul

Simli oje O.P.I rainbow connection HL C09 Amsterdam, sedefli haki yeşil oje Sephora diving in Malaysia 68 Paris

Yüzükleri ben çizmiştim, 2003'de bir arkadaşımın doğum günü hediyesiydi, Opera Onur Pasajı İstanbul

Süet taşlı bej olanlar Amsterdam, pembe ve yeşil Firenze yazanlar, İtalya Floransa'dan diğer adıyla Firenze'den, ince su yolu taşlı ve kalın su yolu taşlı olanlar Prag'dan, nazar boncuklu ince altın bileklik hediye, yusufcuklu olan da sanırım hediyeydi anımsamıyorum.Ve Mangeri'de demlenmeye devam...
Muhteşem Bebek manzarası eşliğinde yatlar katlar jeepler bipler demişken ben bizim yat tatili fotolarını yazmayı da unuttum yahu! Ege Koyları tatilimize dair yazdıklarımı merak edenler; şimdilik yazdıklarımın hepsine buradan bakabilir.Bir fotoromanımın daha sonuna geldik.
Esen kalın yavrular...İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

25 Mayıs 2012 Cuma


Bonvagon'dan 6 Kişiye 25'er TL'lik Hediye Çeki
Yarışma detaylarına geçmeden önce, benim de severek alışveriş yaptığım Bonvagon'u kısaca tanıtmak istiyorum.

Bonvagon geziyor, seçiyor, getiriyor!

Bonvagon.com, "gezer, seçer, getirir!" mottosuyla geçtiğimiz Eylül ayında çıktığı yolda nefes kesici bir biçimde ilerliyor.

Her gün sıra dışı ve tasarım ürünler, özenle seçilmiş markalar ve ilginç aktiviteler bulup %70'e varan indirimler ile üyelerine getiren site, hem sade ve niş tasarımı hem de içeriğiyle Türkiye'de bir ilk olmayı başardı! Bonvagon'un bir diğer farkı da ülke ülke, şehir şehir gezerek en özel ürünleri üyeleri için seçmesi. Böylece en son trendleri tüm dünya ile aynı anda takip edebiliyorsunuz.

Bonvagon şıklığın ve stil sahibi olmanın yaşam tarzına yansıdığını ve hayatın tüm detaylarında kendini gösterdiğini bildiğinden, dekorasyondan seyahate, kişisel bakım ürünlerinden sanata kadar her alana dair ürün ve hizmet sunuyor. Dünyaca ünlü Habitat, Muji, Alessi, lüks dekorasyonun ismi Haremlique, Metropolitan Museum of Art, yemeklerine doyamadığımız Cafe Backyard gibi her yerde ürünlerini bulamayacağınız bir çok isim Bonvagon.com'un pörtföyünde yer almakta.Bonvagon'un bir de Bonblog isimli keyifle takip edeceğinizi düşündüğüm bir blogu var. İlham vermeyi kendine amaç olarak edinmiş, çok keyifli bir blog. Sanat, gezi, dekorasyon önerileri dışında, sıra dış marka ve ürünlerinin arkasındaki güçlü hikayeleri; görmeye, bilmeye, tanımaya değer yanları ve en son trendler Bonblog'da okuyucular ile buluşuyor.Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler: 1. - Bonvagon'a üye değilseniz eklediğim linkten üye olmanız gerekiyor.

  http://www.bonvagon.com/?utm_source=stildirektoru&utm_medium=blog&utm_campaign=bonvagonstildirektoru


 2. - Facebook sayfasını beğenmeniz. (Firma yoruma beyan ettiğiniz linkleri kontrol ediyor.)

 3. - Bu yazımı Facebook duvarınızda paylaşmanız. (Her yazımın üst kısmında Facebook beğen butonu var, ona bastığınız durumda Facebook duvarınızda otomatikman paylaşmış olursunuz.)

 4. - Twitter'dan @bonvagon hesabını takibe alarak; @stildirektoru ve @bonvagon yazarak yarışmaya katıldığınızı mentionlamanız. Unutulmaması gereken en önemli şey; burada amaç twitter takipçilerinizle paylaşmak. Yani tweet atarken benim ve firmanın hesabını kuracağınız cümlenin sonuna eklemeniz.

  Örnek veriyorum:
  Bonvagon yarışmasına katılıyorum @bonvagon @stildirektoru şeklinde olmalı. (Kontrollerin sağlıklı yapılabilmesi için; twitter'dan firmayı ve beni aynı tweette ekleyin. Ayrı ayrı tweet atmayın ok?)

Tüm bunlar bittikten sonra;

Bu yazıma paylaştığınız linkleri de ibraz ederek, yani paylaştım, katılmak istiyorum şeklinde değil; kontrol edebilmemiz için sizin linkleriniz olmalı. Özellikle belirtiyorum ibraz ettiğiniz linkler; fan sayfalarının kendi linkleri değil sizin paylaşımlarınıza dair linkler olmalı...

Yarışmamız; 31 Mayıs 2012 günü sona erecek. Şartları 1/1 yerine getirenler ve belirttiğim gibi yorumları eksiksiz bırakanlar arasından; random.org sitesi aracılığıyla çekiliş sonrası kazananları yeni bir yazı olarak sizlere beyan edeceğim.

Yeniden diyelim hepinize bol şans!
Sevgi ve neşe ile kalın .)

►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

23 Mayıs 2012 Çarşamba


Moulin Rouge Paris Tatilimizden
2010 Paris tatilinden kalma bazı fotoları kolajlamış taslaklarda öylece bırakmışım. Zaman ne kadar çabuk geçiyor, iyi ki artık sarışın değilim! O dönem sevdiğimiz şeyleri kısa sürede içinde beğenmiyoruz. Biz insanoğlu çok değişkeniz çok! Paris'e dair tarihi, gezilecek detaları 2010 / 2011 / 2012 Paris etiketli yazılarımdan inceleyebilirsiniz.

Ama içlerinde en eğlenceli olanlar bu yazılarım.


Klasik avrupa havası bir an güneşli, bir an deli gibi yağmurlu!

Sene 2010 mint green oje ilk çıktığı zamanlar!

Armparty veya armwar olayı da 2012'de yeni moda oldu ben yine 2010'da o moddaymışım .) Şimdi yazarken farkettim, şu taşlı PARİS yazan bilekliğimi bulayım da yine takayım.


Yelkenlileri büyük, küçük isteyen kiralayıp havuzda gezdiriyor.Moulin Rouge muhteşemdi. (Kırmızı Değirmen)

1889 yılında Joseph Oller ve Charles Zidler tarafından inşa edilen bir kabare'dir. Paris'in 18. bölümünde bulunan Moulin Rouge, French cancan adlı gösteriyle ünlü olmuştur.

Moulin Rouge üzerindeki kırmızı yel değirmeni ile dünyaca ünlüdür ve aslında bir özel teşebbüs olmasına rağmen Fransız kültüründe sembolleşmiş bir yere sahiptir. Kırmızı değirmeni, elit erotik şovları, yetişkinlere yönelik orijinal eğlence programlarını ve ünlü kan-kan dansını görmek için yıl boyunca gelen pek çok turisti ağırlar.

Orijinal sahne şovları ve binanın dizaynı tarihi boyunca dünyadaki benzerlerini etkilemiş ve pekçok tarzın öncülüğünü yapmıştır. Bu tarihsel süreç girişte sıralanmış panolarda resimler ve çeşitli dillerde yazılmış açıklamalarla özetlenmiştir ve Moulin Rouge'un yaşayan bir müze olduğunu hatırlatır.


Gündüz biletimizi alıp gece gittik.
Malum fotoğraf çekmek yasak ancak afişleri çekebildim.


Paris'e gidip Moulin Rouge'u izlemeden dönerseniz pişman olursunuz!
İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters... Thanks.►►► Tüm fotoğraflar için tıklayınız...

Read more...

Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015