Hepimiz Zımbalıyız Kombinim (ツ)

Sevmelerini sevdiklerim! Onca zaman yazmayınca her yerden soranlar, hatta arayıp yazmam için ısrar edenler! Şimdi gel de yazmayı bırak! Ben diyorum ya şu sanal alemde seken en eski blogger olmam bir yana bu derece ailenizden biri gibi seviyor olmanız o kadar değerli ki! .) Ne diyebilirim ki minnettarım! 
Efenim öncelikle yeni yılınız misler gibi geçsin. Ne isterseniz olsun ama hayırlıysa olsun! Olmazsa da sallayın 2014 var, 2015 var var oğlu var .P 

Beni instagram hesabımdan takip edenler alttaki kareyi anımsar, “07:25:05 Gùnaydınlarrr! Bakma cix hallerime aslında çok can hatunumdur…” bu kombin 18 Aralık 2012’den yine bir İstanbul traFUCK’ında boğuştuğum bir güne dair… Diyorum ya İstanbul’umuz ilik gibi ama şu traFUCK’ı da olmasa .///

Uzun uzun cümleler kurmadan kısaca özet geçeyim, yıl sonu yeni yıl derken ben hala yoğunum. Bu ara kendim için yaptığım tek şey spora başlamak oldu.

Yıllardır sizin de gördüğünüz üzere kilo vermek gibi bir kaygım olmadığından amaç enerjimi atmak. Sağlıklı yaşamak da önemli ama fazla enerjimi atmam daha önemli. Şuraya 1 maşallah da koyalım yoksa kızıyorsunuz .)

Sizlerden ve firmalardan yeni yıla dair gelen hediyeleri twitterda paylaşamadım ama en kısa zamanda da tet tek teşekkür edeceğim. Lakin günümüzde her şey sanallaşmışken, beni geçmişe götüren sevgili Sittirella’m ben sana ne desem az…
Anladın sen .)

Benim yadigarlardandır kendisi. 2006’dan beri hiç kopmadığım, bazıları gibi pr adına dost gözüken ikiyüzlülerden değildir .)) Sadece “kadın” olmak dışında kafası ve kalbi yoğun harbi bir hatun blogger arıyorsanız Sittirella‘mla tanışın .) Lov ya babe!

“Sevmelerini sevdiklerim!” dedim ya sizlere; bu kucak can insanlara gelsin!

Ekrana bakıp hasetlik kokmayan, insan insanlara gelsin .)

Bu sene düşmanlarınızı bile affedin, onlar için iyi şeyler dileyin ki; kafayı size yormak yerine mutluluklarıyla oyalansınlar! İroniye gel .)))

* ஐ * : ) Stil Direktörü Kombin ( : * ஐ *
Şal Zara / İstanbul
Eldiven Chloé / Paris  
Kazak Zara / Amsterdam
Gözlük Ray-Ban / İstanbul
Saat Rolex Datejust / İstanbul
Çanta Louis Vuitton Brea MM / İstanbul
Bot Jeffrey Campbell /Amsterdam Bijenkorf 
Tayt Amisu / Salpa nam-ı diğer Salı Pazarı bebeimm 

Araya iki eski kombin daha ekleyelim anımsanmış olsun…

Unutmadan; en kısa zamanda yeniden yazarım demek istemiyorum çünkü bu ara önceliklerim yeni işler odaklı. Şu yoğun süreçte sosyal medyada paylaştığınız özel günlerinizi kutlayamadığım için de anlayışınıza sığınıyor, en içteninden öpüyorum canlar .) İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com’a iletebilirsiniz. Teşekkürler.

Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters. Thanks.