OtelSonDakika’dan 2 Çifte The House Hotel’de Konaklama

Pek keyif alarak hazırladığım yeni bir yarışma ile karşınızdayım. Altını çizmek isterim ki; uygulamayı ben de kullanıyorum ve cidden işe yarıyor! Peki nasıl mı? Samimi söylüyorum aceleye getirip hemen yarışmaya katılmak yerine bir kaç dakikanızı ayırıp okuyun, inanın pişman olmazsınız .) 

Mobil bir uygulama olarak OtelSonDakika adından da anlaşılacağı üzere Türkiye’nin en iyi otellerinde en iyi fiyatlarla keyifli bir akşam ya da hafta sonu geçirmek ve sevdiklerine konaklama hediye etmek isteyenlere ihtiyaç duydukları her şeyi en düşük fiyatlarla sunuyor.

Iphone, Ipad ve Android telefonlar ile kullanılabilen uygulamayla, kullanıcıların birkaç dakika içinde en düşük fiyatlarla oda satın alabilmelerini sağlanıyor.

Otel ağında ise Türkiye’de bulunan birinci sınıf lüks oteller ve butik oteller bulunuyor. Bunlardan bazıları; Swissôtel, The House Hotel’leri, Point Hotel Barbaros, Elite World İstanbul, Prestige ve Van Hotel’leri, Sumahan on the Water Hotel…

Ayrıca uygulama sayesinde; o an bulunulan konuma en yakın oteller, otelin konumu, odaların fotoğrafları ve otelin sunduğu tüm hizmetler de görüntülenebiliyor.

OtelSonDakika‘nın en güzel yanı belki de; İstanbul’u ziyaret eden kullanıcıların her gece farklı bir otelde konaklayabilmelerine fırsat vermesi ve şehirden maksimum keyif almalarına olanak sağlaması.
Mesela bugüne kadarki talebe bakıldığında OtelSonDakika kullanıcıları gecelik konaklamalarında daha çok İstanbul Boğazı manzarasına sahip otelleri tercih etmişler.
OtelSonDakika‘daki otel odalarını satın almak için her gün öğle saat 12.00’den başlayarak gece 03.00’e kadar zaman tanınıyor. 

★★★★★’lı The House Hotel‘de Konaklama

Baştan altını çizelim, lütfen şartları dikkatli okumadan yorum bırakmayınız… 


Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler:


Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.
  1. OtelSonDakika Facebook sayfasını beğenmeniz.
  2. Bu yazımın linkini Facebook duvarınızda paylaşmanız. Yazının üstünde beğen butonu var, ona bastığınız zaman Facebook duvarınıza düşecektir.
  3. @OtelSonDakika Twitter hesabını takibe almanız.
  4. #SonDakika hashtagini kullanarak, @OtelSonDakika‘yı mentionlayarak stildirektoru.com yarışmasına katıldığınızı beyan etmeniz.

    Twitterda paylaşmanız gereken örnek: Sıralama bu şekilde olacak, lütfen dikkat ediniz….

    stildirektoru.com yarışmasına katıldım @OtelSonDakika #SonDakika @stildirektoru
  5. Bu yazıma şartları yerine getirdiğinize dair Facebook ve Twitter’da beyan ettiğiniz linkleri yorum olarak bırakmanız.

Konaklama yapılacak oteller: İstanbul THE HOUSE HOTEL NİŞANTAŞI, İstanbul  THE HOUSE HOTEL BOSPHORUS

Ayrıca konaklama şansınızı arttırmak istiyorsanız; benim dışımda OtelSonDakika da Twitter hesabından 14 Şubat’ta saat 10:00 – 14:00 saatleri arası #SonDakika hashtagini kullanarak, en güzel son dakika sevgililer günü planını yazan 2 çifte daha hediye verecek. 

► 13 Şubat 2013 akşamı yorum alanını kapatıp, random.org sitesiyle şartları 1/1 yerine getirenler arasından, belirlenecek olan şanslı çiftleri yeni bir yazıyla açıklayacağım.

Herkese bol şans!