31 Temmuz 2013 Çarşamba


instagram | Hayattan Kareler 24Kolay olduğu için malumunuz yine instagram | Hayattan Kareler'i paylaşmak işime geldi. Kısa bir selam edip bekleyen kombin, tatil, vs karelerini hazırlamaya gidiyorum. Kaldığım yerden devam diyeceğim ama bu hafta çok önemli bir sürecin doğuş zamanına girdiğim için tam olarak söz verip yazmamazlık etmek istemiyorum. Neyse bakarız diyelim .)
Fly me to the moon @Sultanahmet Meydanı


Canan'ımla @Sultanahmet 

Nargilede Halka Nasıl Yapılır? hoş gelmişsiniz dersimize. Çek dumanı ve ağzında tut, yanağın dış kısmına parmakla hafifçe pıt pıt diye vur. Unutma pıt pıt vuracasın O şekilde çıkar, olmazsa deneye deneye hayat saaa öğretir delüganlû .)

instagram'da bu paylaşım sonrası nargileye dair bu karemiz ve anlatım beğenilmiş olmalı ki; burada paylaşılmış, teşekkürler .)

Daha fazlası için 
www.nargilen.com & www.nargilenerdeicilir.com'a bakabilirsiniz.


Gülümseten Yapraklar @Sultanahmet


Budapeşte ~ Macaristan 2011


Berlin ~ Berliner Dom 2012 


İstanbul traFUCK'ına çözüm Viyana 2011


Zencefilli, portakallı sıcak şarap yanında da lamba gibi ojelerim @Prag 


Londra ~ Haziran 2012 

Bu gözlüğü yerde bulan bir ingiliz alıp buraya koymuştu. Anasını satiiim bizde olsa hemen indira gandi yaparlar .) Tokluk başka şey usta!Berlin ~ Flohmarkt Nisan 2012 

Şapkam Muhabbete Eğilir

Şimdi gönlü kırma zamanıdır, doğru ya! Az neşeli vakit geçirmedik, az muhabbete gark olmadık seninle. Demek bu kadarı yeterli idi, öyle ya! Ama tuhaf birşeyler yok mu? Mesela çok sebep yok mu kırmaya? Gün sonunda toplasan bir tane etmeyen. Oysa ne kadar yol aldık biz gönül yapmaya. Bir adım attığımızda diğeri hazır ardından koşmaya. Sence de tuhaf birşey yok mu bunda? Neden hayatlarımız hep tekrardan sarmaya? Küçük bir çocuk yüreği düşün beni, soruyor anlamaya, neden diyen, neden bütün oyunlarımız muhtaç bozulmaya. Şimdi şapkam öne eğilir, utanıyorum söylerken ama, ancak yürekten sebepler bulursan yaşamaya o vakit girmem mi seninle gülünesi hayat kavgasına... Kavga sonrası barışma olmasın ama, olur ya, belki bütün kavgalarımız birgün sade gönülden yaşamaya. Oktay Yılmaz This is not Abbey Road this is M&M Road @ London ~ 2012

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com'a iletebilirsiniz. Teşekkürler.


Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters. Thanks.

Bu blogun tema tasarımı Stil Direktörü tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2006 - 2015