Hallederiz.com’dan 10 Kişiye, Kişi Başı 110 TL’lik Hediye! HEM DE NE İSTERSE .)

Bayram öncesi yeni bir yarışmayla daha karşınızdayım canlar. Belki paylaşımların en güzellerini yaptığımız bayramda yüz yüze hasret gideremiyor olabiliriz ama şeker yerine sizlere Hallederiz.com dan küçük bayram hediyeleri gönderiyoruz. Pek küçük pek küçük hahaha .)

Kazanan 10 kişi kişi başı 110 TL’lik hediye çekine sahip olacak. Sitede beğendiğiniz ürünün bedeni/numarası yoksa bile sorun değil çünkü firma üretici olduğu için sizi her konuda memnun edecek. Sitede seçtiğiniz ürünü bilgi@hallederiz.com adresine e-posta yollayarak belirtmeniz yeter. 

Yollanacak e-posta örneği:
E-postanın konusu kısmına stildirektoru.com yarışması
Seçtiğim ürün: Lacivert Belden İşlemeli Ferace Elbise 38 beden
Ad-Soyad-cep telefonu-teslimat adresi

Küçük ya da büyük ayak numarasına sahip olanların, standart bedenlerde kıyafet ve iç çamaşırı bulmakta zorlananların başvuracağı yeni bir adres var artık: Hallederiz.com!

Site özel ihtiyaç gruplarının aradıkları ürünlere kolayca ulaşmasını sağlıyor. İlk etapta bayan tüketicilere odaklanan sitede 33-35 ile 40-43 arası numaralarda, (meraklanmayın yakında erkeklerin de derdine çare olacaklar ) normalde üretilmeyen ya da zor bulunan kalıplarda ayakkabılar, ayrıca bunlara ek olarak 40 bedenden 64 bedene kadar hazır kıyafet bulmak mümkün. 

Daha da güzeli; ihtiyaç durumunda müşterilerin ölçülerine göre de üretim yapabiliyorlar! 

Böylece özel terzilere, imalathanelere gitmek zorunda kalan bayanların oturdukları yerden büyük beden giyim, büyük/küçük ayakkabı numaralarına kolaylıkla ulaşmasına ve bir çok model arasından seçim yapmalarına olanak sağlıyorlar.

Hallederiz.com‘un kendi markası olan Put-On ayakkabılar, el yapımı ve kişiye özel olarak üretilmekte. Özel atölyesinde, hem sezonun rengarenk modellerini hem de müşterilerinden gelen talepleri değerlendirerek oluşturduğu ayakkabılar kaliteyi ve özel olmayı garanti altına alıyor. 

Bu arada her ne kadar 10 kişiye hediye versekte, her katılanı mutlu etmek isteriz. Şöyle ki; tam şu anda 12 Ağustos’a Hallederiz.com‘da alta görselini eklediğim bayram fırsatı var.


Büyük beden giyimde, ünlü modacıların kreasyonlarına yer veren Hallederiz.com hem gece hem de günlük büyük bedende iddialı ve farklı. Hallederiz.com bulunması zor ürünlerle farklı bir platform olmak yolunda hızla ilerliyor.

Sitemizi tanıttığımıza göre artık yarışma koşullarına geçebiliriz ama her zamanki gibi hatırlatmakta fayda görüyorum, yorumlarınızı yapmadan önce koşulları lütfen dikkatlice okuyun.

Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler:


Yorumlarda ADSIZ seçseniz bile rumuz belirtmeyi unutmayın.
  1. Hallederiz.com‘a üye olmanız.
  2. Facebook sayfasını beğenmeniz ve bu yazımın linkini Facebook duvarınızda paylaşmanız. Yazının üstünde beğen butonu var, ona bastığınız zaman Facebook duvarınıza düşecektir.
  3. Twitter’dan @HallederizCom‘u takibe alıp, mentionlayarak stildirektoru.com yarışmasına katıldığınızı beyan etmeniz.

    Twitterda paylaşmanız gereken örnek: Sıralama bu şekilde olacak, lütfen dikkat ediniz… stildirektoru.com yarışmasına katıldım @HallederizCom @stildirektoru

  4. Bu yazıma Hallederiz.com‘a üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi, adınızı, soyadınızı yazarak İSTİYORUM diye yorum bırakmanız. 
► 2 Eylül 2013’de yorum alanını kapatıp, random.org sitesiyle şartları 1/1 yerine getirenler arasından, belirlenecek olan şanslı 10 kişiyi yeni bir yazıyla açıklayacağım.

Herkese bol şans!