Yine Haki, Yine Bej ve Yine Edi Halleri .)

Madem geçmişe dair kombinleri, anıları, halleri derleyecek zaman bulamadım bari en temizinden en tazesinden bu haftaya dair bir kombinle bana dair gülümseme ☞ .) ‘yle bir iki kelam edelim dedim. Selamın hello canlar! 

Nerede kalmıştık?! ımm… Aslına bakarsanız bir hayata iki yaşam sığdıran ben şimdilerde 3.’ye dair doludizgin ve emin adımlarla şaha kalktım. Son yıllarda, bildiğiniz gibi özel paylaşımları kendime saklamayı yeğliyorum. Belki de artık dijital ortamlarda sesin rengi olmadığına inanmaya başladım. Hoş sizler bunca zaman sesimi ve rengimi yürekten paylaştınız. Hele ki dokunmadığım, tanımadığım, ortak paydalarda birebir buluşmadığım sizler ilginizi, alakanızı, candanlığınızı göstererek hep yanımda oldunuz. Ne diyebilirim ki? Müteşekkirim! 

Suya, denize olan özlem bu sene içimde pek bir tavan yaptı ama onunla baş başa kalamamak kendi tercihimdi. Yetmez ama evet diyerek artık havuzla idare ediyoruz… Kısmetse seneye yaza diyoruz. Kısmetse… 

Peh! Devrik cümlelerimi, yazmaya olan özlemi içten dışa dökecek olduğum anlarda artık bir adım geri gitmeyi öğrendim lakin içimdeki şımarık çoçuğu olgunlaştırarak….

Neyse gülümseyerek ışıldamaya devam .) 

Dediğim gibi yine haki yine bej tonlarına değinecek olursam, bildiğiniz gibi en sevdiğim en kibar tonlar. Hoş haki asker üniformalarını anımsatsa da yeşilin verdiği dinginlikten dolayı her zaman tercih sebebimdir. Doğa ana misali .) Aynı zamanda haki Arapça’da hak, toprak anlamına da gelir. Hahah unutmadan haki, Japonca’da irade gücü yerine kullanılan bir kelime. Japon animelerinde de sıkça kullanılır. Demek ki neymiş; haki giyersek irade gücümüz tam gaz devam edermiş .) 

Bej ise; yaradanın bizler için seçtiği renge en yakın ton bence. Ondan ötürü beji, ten rengine benzettiğimden her zaman kırmızıyı sınıfta bırakacak en seksi ton olarak görürüm… Lakin bazı hanımların yaptığı en büyük hata komple ten rengi bir elbiseyi beyaz bir tene giymek. Asla solaryumu desteklemeyen ben bu tarz bir seçimde 1-2 seans solaryum şart diyebilirim… 

Şimdilik benden bu kadar en kısa zamanda yine paslaşmak üzere… 
Hadi kalın sağlıcakla (◠‿◠) 

 ஐ Stil Direktörü Kombin  ஐ  

Binici tayt BCBG MaxAzria / İtalya

Bot La Roca Village / Barcelona
 Çanta Louis Vuitton / İstanbul

 Saat Rolex Datejust / İstanbul

Gözlük Zipper / Amsterdam

Atlet H&M / Amsterdam

Gömlek Zara / İstanbul


İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com’a iletebilirsiniz. Teşekkürler.

Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters. Thanks.