Sırrımı Paylaşıyorum !


Selam arkadaşlar sizlerle bir sırrımı paylaşacak olursam; malum hepimiz çocukluğumuzdan beri sıkça güneş sonrası cilt kızarıklıklarına maruz kalmışızdır. Benim de çocukluk günlerine dayanır Bepanthol Ailesi ile tanışmam ve o zamandan bu zamana bu tarz durumlarda da hiçbir ilaç kullanmadım.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi’ni de ilaç değil, kozmetik bir cilt bakım kremi olduğu için tercih etmişimdir.
Bepanthol dışında hiçbir cilt bakımı kremi kullanmıyorum. Babam sağolsun ilaca ve parabene alerjim olduğundan, güneş sonrası kızarıklıklarda ve bu gibi durumlarda bana hep Bepanthol Cilt Bakım kremini önerir. Belli bir süreden sonra cildimde her hangi bir kızarıklık vs olduğunda da ekstra bakım için bu krem dışında hiç bir ürün kullanmadım ve inanılmaz bir şekilde yenileyici özelliği olduğunu gözlerimle gördüm.

İlerleyen zamanlarda alışkanlık oldu ve çantamdan hiç eksik etmedim.

Samimi söylüyorum; Bepanthol Cilt Bakım Kremi’nin parfüm ve renklendirici içermemesi, dokusu ne çok yağlı ne de çok yoğun olmadığından hemen emilmesiyle kullanım kolaylığı adına da tercih etme sebebim. Sonuç olarak olaya mantıken bakınca da; ekstra bakım konusunda etkililiğine güvendiğim bu kremin hücrenin doğal yenilenme sürecini destekleme özelliği olduğunu da düşünmekte haklıymışım. Uzun lafın kısası arkadaşlar; Bepanthol Cilt Bakım Kremi dört mevsim çantamda olmazsa olmazımdır.

İşlerimin yoğunluğu nedeniyle blogum yorumlara kapalıdır.
Mesajınızı stildirektoru@gmail.com’a iletebilirsiniz. Teşekkürler.
Per my busy schedule, I disabled the comments section on my blog.
Please e-mail stildirektoru@gmail.com if you have any urgent matters. Thanks.